Týmový duch slavil vítězství!

Hřiště na Děkance bylo o poslední dubnovou neděli dějištěm 3. kola I. ligy našeho minisportu. Počasí bylo vyloženě chladné, pořadatelé dokonce museli ráno odstraňovat led kolem pyramid. Po sobotním celodenním treninku jsme odjeli na ubytovnu na Zahradním Městě, kde Milan S. zajistil noclehy (9) pro všechny rakovnické hráče. Hospoda, kde jsme absolvovali taktickou přípravu naštěstí nebyla daleko a odcházeli jsme z ní bojovně vyladěni.

Ráno jsme nastoupili v sestavě já, Milan Souček, Petra, Radek a David. Pozici náhradníka týmu si ponechal pro sebe kauč Hugo, aby mohl sledovat výkony svých svěřenců na hřišti. Úkol zněl jasně: porazit alespoň 2 mančafty I. ligy. To se časem ukázalo jako velice skromný cíl. Počasí a začátek sezóny si po celý turnaj vybíraly svou daň mezi všemi startujícími a tak díky výborným výkonům Davida a Radka a bojovnosti dalších jsme nakonec obsadili výtečné a nečekané 1. místo v soutěži smíšených družstev! Rozhodl zejména trhák ve třetím kole (120 úderů).

Družstvo našich 3 žen obsadilo 3. místo a seniorské mužstvo skončilo 5. i díky dobře načasovanému střídání, kdy do hry v posledním kole zasáhl náhradník V.Kropáček. V individuálním hodnocení se nejlépe dařilo (a vraníka získal) David, který výkonem 93 obsadil bronzový stupínek v absolutním pořadí a potvrdil, že se mu zde dlouhodobě daří. V první dvacítce se umístili ještě extraligista Boďa Pokorný (7.), Radek Luxa (19.) a těsně za další člen áčka Michal Šlapák (22.). Žen startovalo celkem 15. Nejvyšší příčku z našich(7.) obsadila Petra, hned za ní skončila Dita a 10. skončila Katalin, která elegantně přenechala sošku trotlíka Hugovi. Ten se nechal slyšet, že už je doma okoukaná a že mi ji letos bude častěji nechávat. Tak to jsem na to zvědav!:-)

Zababušená Dita…

Žádná velká sranda to není...

Žádná velká sranda to není…

Něco na zahřátí…

 

Vraník mění stáj. Ráďa to nese celkem statečně…

 

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. liga a jeho autorem je Vašek Vitner. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.