Pětice krajských přeborníků GC 85

Po sobotním „rozehřívacím“ turnaji na dlouho nehraném ale připraveném domácím eternitovém hřišti následoval v neděli 28.5.2023 Krajský přebor jednotlivců oblasti Čechy-západ spojený s II. ligou družstev. Účast byla opět nevelká, 8 žen a 24 mužů. No a protože Dušan S. dostatečně velebil Sv. Otce, počasí bylo opět krásné, slunečné až letní! V turnaji nejprve startovala 3 smíšená družstva a to MGC Plzeň, SK GC Františkovy Lázně B a TJ MG Cheb B. V tomto pořadí se také umístila na stupních vítězů a to i v celkovém pořadí ligového ročníku 2022-23. Plzeňské tedy čeká baráž o účast v I. lize.

Soutěž jednotlivců se stala exhibicí domácího seniora Standy Staňka po výsledcích 19, 19, 22 a 21 úderů. Za tímto výsledkovým soliterem se v absolutním pořadí mužů umístili další rakovničtí – Jaroslav Řehák (95, vítěz kategorie S2) a Boďa Pokorný (96). Mezi ženami se krajskými přebornicemi staly chebská hvězdička Jolča Nečekalová (kategorie žákyně), matka Marie Kabourková (kategorie ženy), další domácí závodnice Petra Vosmíková (seniorky) a Vlasta Birešová z Fr. Lázní (kategorie S2).

Všichni účastníci se kvalifikovali na Přebor Čech, který se bude hrát 24.-25.6. v plzeňském Borském parku.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. liga a jeho autorem je Vašek Vitner. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..