13.8.2016 – Ondřej Škaloud dvojnásobným juniorským mistrem světa !

Nevídaného historického úspěchu se podařilo na nejvyšší mezinárodní scéně dosáhnout hráči našeho klubu Ondřeji Škaloudovi : na Mistrovství světa juniorů v rakouském Bischofhofenu, které se konalo ve dnech 10.-13.8. na kombinaci eternit a beton, získal dva tituly mistra světa! Po dramatickém rozstřelu se švédským soupeřem Jamesem Lindströmem Ondra nejprve zvítězil v soutěži na rány, čímž navázal na svůj loňský triumf na Mistrovství Evropy v Ostravě. Skutečnou bombou pak bylo vítězství našeho hráče v sobotním turnaji 32 nejlepších hráčů světa ve hře na jamky, když si ve finále poradil i s nejlepším německým hráčem Benediktem Schweckertem. Takový „double“ se jednomu hráčovi na jednom juniorském šampionátu povedl poprvé v historii minigolfu! Skvělé, Ondro, skvělé, blahopřejí všichni členové klubu GC 85 Rakovník! Ve stínu tohoto triumfu poněkud ve stínu zůstává Ondrův významný podíl na zisku bronzových medailí družstva juniorů ČR za soupeři z Německa a Švédska. Jsme zvědavi, jak se Ondřej Škaloud prosadí i na Mistrovství Evropy dospělých, kam byl právě na základě svých vynikajících výkonů nominován do reprezentačního družstva ČR.

Právě v okamžiku takového úspěchu nezapomeňme poděkovat Městu Rakovník za podporu ve formě finančního příspěvku na účast členů GC 85 Rakovník na Mistrovství světa a Evropy 2016.

222

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Reprezentace a jeho autorem je Jaroslav Řehák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.