O víkendu na minigolf!

Oznamujeme zájemcům z řad veřejnosti o hru v minigolf, že díky příznivému počasí bude areál mimořádně otevřen již o posledních dvou dubnových víkendech, vždy od 13.00 do 19.00 hod. Cena vstupného zůstává stejná jako vloni (50 Kč na osobu bez časového omezení, děti do 12-ti let 40 Kč).

Pro připomenutí normální sezóna začíná od 1. 5. 2018. Přijďte si hru také zkusit, těšíme se na Vás! Bude-li třeba, začátečníkům rádi poradíme.

Spolek GC 85 Rakovník

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Vašek Vitner. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „O víkendu na minigolf!

 1. O víkendu 28.-29.4. mohou veřejnostní hráči hrát pouze na minigolfu (betonu), neboť na miniaturgolfu čili eternitu pořádáme 2 oblastní soutěžní turnaje. Někdy je ale docela zajímavé podívat se, jak vlastně hrají ti „profíci“..:-)

 2. Dobrý den, mohli bychom si přijet zahrát minigolf i bez rezervace? Nebo si musíme zamluvit termín a hodinu? O víkendu 28.4. a 29.4.2018

  • Také zdravím, o tomto víkendu (28.4. – 29.4.) Vám bude k dispozici betonové hřiště, vzadu na eternitovém budou hrát registrovaní hráči soutěžní turnaj. Rezervovat hru předem není třeba, budeme tam po oba dva dny přítomni cca od 8.00 – 19.00 hodin.

 3. Dobrý den,
  chceme vzít děti za krásné vysvědčení na Váše minigolfové hřiště. Dotazuji se na nutnost rezervace – jednalo by se o 7. 7. Ještě nevíme, kde Vás máme v Rakovníku hledat.

  • Dobrý den, areál má dostatečnou kapacitu (2 hřiště), rezervace není nutná. Nachází se v sídlišti Pod Nemocnicí (naproti PENNY u Rakovnického potoka). Těšíme se na Vaši návštěvu.
   V.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.