Jesenická derniéra v Plzni

Včera (18.9.) se odehrálo v plzeňském Borském parku bohužel již poslední OPEN Jesenice (u Chebu). Tento „kašpárkovský“ klub nás po dlouhé roky provázel na západočeských druholigových turnajích a jeho hráči nám připravili při hře nejednu varietní podívanou. Doufáme, že zánik klubu nebude znamenat pro jeho aktivní hráče konec sportovní činnosti a v příštích letech se s nimi budeme i nadále na turnajích potkávat.

Počasí nám tentokrát příliš nepřálo, sobotní trenink téměř celý propršel, naštěstí nám Milan Souček zajistil ubytování přímo u hřiště Slavie VŠ a tak každý po svém vyladil formu k úspěšnému nedělnímu vystoupení.

Svatý Petr se nakonec umoudřil a nechal nás odehrát turnaj bez přerušení. Startovní pole čítalo pouze 38 hráčů (13 skupin), z toho 7 rakovnických. Přítomno bylo kompletní nově utvořené C-družstvo (Ruda, Dan a Gabča) doplněné Milanem Bláhou, dále chomutovská sekce Péťa a Radek a já jako řidič. Výsledky jsou zřejmé z přiložené fotodokumentace, v podstatě jsme byli všichni spokojeni. Družstvo porazilo ve II. lize celek Chebu; já, Petra i Radek jsme stáli na bedně a získali tak (nejspíš poprvé v soutěži) cenu v obálce:-) Byl to prostě takový dobrý minigolfový relax!

In-door zahájení

In-door zahájení

Po turnaji...

Po turnaji…

Vyhlášení výsledků...

Vyhlášení výsledků…

Výsledková tabule...

Výsledková tabule…

Ředitel Danek happy...:-)

Ředitel Danek happy…:-)

Gabča v žákyních neměla soupeřky...:-(

Gabča v žákyních neměla soupeřky…:-(

Ani žáků více nebylo...

Ani juniorů více nebylo…

Chlapi...

Chlapi…

Ženy

Ženy

Senioři

Senioři

Seniorky

Seniorky

Starší senioři

Starší senioři

Na Vodníka jsme tu neměli...:-)(

Na Vodníka jsme tu neměli…:-)(

Absolutní chlapi

Absolutní chlapi

...a děvčata na závěr.

…a děvčata na závěr.

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. liga a jeho autorem je Vašek Vitner. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.