27.8.2016 – Senioři z GC 85 Rakovník mají podíl na bronzových medailích družstva ČR na Mistrovství Evropy seniorů 2016

Velké úspěchy Ondry Škalouda upozadily i úspěšné vystoupení seniorských hráčů GC 85 Rakovník – Stanislava Staňka, Jaroslava Řeháka a Zdeňka Andra – v dresu reprezentace ČR na Mistrovství Evropy seniorů 2016, které se konalo ve dnech 10.-13.8.2016 ve finském Lahti na kombinací eternit a filc. Reprezentační družstvo ČR s přehledem získalo v soutěži družstev bronzové medaile, hned za velmocemi Švédskem a Německem. V soutěžích jednotlivců na rány pak byl Staněk devátý, Řehák sedmnáctý a Andr čtyřicátý první. V závěrečné soutěži na jamky se pak v nejlepším světle předvedl Standa Staněk, který se dostal až do semifinále, aby nakonec zůstal na nepopulárním, byť skvělém, čtvrtém místě.

I v případě našich seniorských borců chceme poděkovat Městu Rakovník za podporu ve formě finančního příspěvku na účast členů GC 85 Rakovník na Mistrovství světa a Evropy 2016.

222

Příspěvek byl publikován v rubrice Reprezentace a jeho autorem je Jaroslav Řehák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.